į navigaciją

Spausdintuvai, Multifunkciniai aparatai 2013-12-23

Parašė edqaras Kategorija: Multifunkciniai aparatai, Spausdintuvai, biuro įranga.
Žymos: ,
Komentarai (0)

Kaip išsirinkti kopijavimo aparatą, spausdintuvą

Rašaliniai multifunciniai spausdintuvai
Rašaliniai daugiafunkciniai spausdintuvai yra puikus sprendimas studentams, kurie nori turėti kopijavimo, nuskaitymo ir spausdinimo funkcijas ir neplanuoja įkinkyti tokio spausdintuvo pilnai darbo dienai. Gana malonu turėti spausdintuvą su kuriuo galima greitai nusikopijuoti užrašus, atsispausdinti mažą šperą ar nuskenuoti nuotrauka ir ja pasidalinti su draugais ar šeima, tokiu spausdintuvų gamintojai nuolat diegia naujas funkcijas atsižvelgiant į vartotojų poreikius asmeninio naudojimo aplinkoje.
Į ką atkreipti dėmesį perkant tokį spausdintuvą? Ką reiktų apsvarstyti:
• Darbo krūvis / apkrovimas
• Eksploatavimo kaina
• Greitis
• Techninės galimybės
• Spausdinimo ir skenavimo geba / Rezoliucija
• Matmenys
• Jungimasis
Darbo krūvis / apkrovimas
Kiek puslapių jūs planuojate spausdinti arba kopijuoti per savaitę? Ar naudosite spausdintuvą biuro aplinkoje? Ar reikia labai aukštos kokybės ar bus spausdinama ant neįprasto popieriaus sirto reklamai, spaudai? Jei planuojate spausdinti daugiau nei 400 lapų per mėnesį. Ar dalinsitės psausdintuvu daugiau nei su trimis žmonėmis. Ar norite švaraus, aukštos kokybės lazerio spausdinimo, tokiais atvėjais geriau ieškokite lazerinio spausdintuvo ir konsultuokitės tiesiogiai su gamintojais
Eksploatavimo kaina
Rašaliniai multifunkciniai spausdintuvai kuriuos mes rekomenduojame labiausiai studentams yra Hewlett Packard Deskjet 3050a Belaidis Spalvotas Spausdintuvas/Kopijuoklis/Skeneris 213Lt. (C60749), nespalvotos HP kasetės/toneriai kainuoja apytiksliai 20lt., spalvotos apie 40, pildymas nespalvotos 15Lt., spalvotos 23Lt. Vienas iš veiksnių kuris gali jums leisti sutaupyti tai yra kasečių talpa, didelės talpos kasėtės ar kasečių pirkimas urmu gali leisti jums sutaupyti.
Greitis
HP spalvotai gali spausdinti 22 ppm nespalvotai 28ppm. Jei jums reikia didesnio greičio apsvarstykite galimybę nusipirkti lazerinį multifunkcinį aparatą.
Techninės galimybės
Dauguma spausdintuvų gali spausdinti tik ant pagrindinių standartinių formato lapų - A4; A5, A6 ir t.t… Jei planuojate spausdinti ant ne standartinio specialaus popieriaus būtina patikrinti ar aparatas turi tokias technines savybęs ir gali spausdinti ant nestandartinio formato lapų.

Spausdinimo ir skenavimo geba / Rezoliucija
Spausdinimo raiška nurodo spausdinamų taškų skaičių colyje – dpi. HP vidurkis yra apie 4800 x 1200 dpi. Skenavimo raiška yra svarbi tiems, kurie daro daug aukštos kokybės kopijų ir skenuoja nuotraukas. HP turi apie 1200 x 2400 dpi skenavimo rezoliucija. Kai kurie spausdintuvai turi “Resolution Enhanced Scan” technologiją kuri leidžia pagerinti (padidinti rezoliucija) programinės įrangos pagalba pavyzdžiui prastos kokybės nuotraukos atvaizdavimą tiesiog ja padidinus jo atvaizdavimą laikmenoje. Skenavimo skiriamoji geba/ rezoliucija yra labai svarbus veiksnys norint nuskenuoti objektus labai detaliai – kokybiškai. Bet tai taip pat turi variacijų, pavyzdžiui „Epson“ gamintojo skeneriai yra gerai žinomi kaip geri nuotraukų skeneriai, HP kaip teksto, sudaro galimybę atpažinti tekstą ir skenuoto dokumento.
Matmenys


Kai kurie spausdintuvai popierių paima iš viršaus kai kurie iš apačios. Multifukciniai aparatai/ kopijavimo aparatai viršuje turi skanavimo technika, todėl virš jo yra dangtis kuri prieš skenuojant reikia atverti, tai reikalauja tam tikros erdvės. Įprasto aparato (HP 3050A) matmenys yra 17.2″ x 11.5″ x 6.4 “.
Jungimasis
Įsitikinkite, kad perkate aparatūrą su tinkamomis jungtimis, kol kas populiariausia yra via USB, kai kurie turi „ethernet port“ jungti, tad gali jungtis prie tinklo ir gali būti naudojami iš kelių kompiuterių nuotoliniu būdu. Bluetooth jungtis leidžia aparatūrai saveikauti su mobiliuoju telefonu taip pat ir su kompiuteriu.

Rodyk draugams