į navigaciją

Kraustymo paslaugos Vilniuje 2014-07-22

Parašė edqaras Kategorija: kraustymo paslaugos vilniuje.
Žymos:
Komentarai (1)

Manau visiems teko kraustytis iš vieno buto į kitą, nemenkas vargas? Sakoma, kad didesni stresą gali atnešti tik skyrybos su artimu žmogumi.

Kada mano brolis su drauge nusprendė kraustytis į erdvesnį butą net nenutuokė, kad turės tiek rūpesčių, aišku, didžioji dalis smulkesnių daiktu tiesiog tilpo į universalo tipo (dar liaudiškai vadinama - daržine) automobili.

Tačiau brolis su drauge turėjo tokį vidutiniška balda/didelį instrumentą – pianiną, kurį ne taip paprasta netgi nutempti į kitą kambarį, netgi jei tai daro didelė kompanija.

Pagrindinė problemą yra ne instrumento pervežimas iš Antakalnio rajono į Balsius, kuriuos skiria berods 10 kilometrų, bet jo išgabenimas iš devintojo aukšto į mikroautobusą.

Beje draugai ir giminės nesutiko surizikuoti ir padėti nutempti pianino, „mes nelabai turime laiko“, „na gal..o kita savaite?“. „Seni! Šią savaite ne, bet po poros savaičių aš tikrai laisvas“, nėra ko kaltinti, darbas sudėtingas, padarysi kažką ne taip, susižalosi pats arba apgadinsi instrumentą – „atleisk, nešdamas užkliudžiau.. ir dabar.. štai.. tai tavo klavišai, siūlyčiau juos kažkur įsidėti, beje, jų dar daug liko“ tai ne sofai koja nulaužti.

Brolis rado įmonė kurie teikia kraustymo paslaugos Vilniuje, pianino pervežimas - €40, pervežimas užtruko 2 valandas (na ne tik pianino, dar tilpo komoda, pora kėdžių ir pora dėžių knygų) ir.. pianiną šiek tiek nubrozdino.. maždaug sprindžio plote, bet instrumentas savo funkcija puikiai atlieka, jei būtų iškėlę medieną, tai turėtų įtakos garso kokybei.

Brolis vistiek apsvarstė nuostolių atlyginimo galimybę, bet įmonės „Kraustoma“ direktorius aiškiai nurodė, kad tokius baldus reikia apdrausti, beje, jie ir įspėjo, kad nedrausdami brangių baldų rizikuojame, teisinga.. na.. teisinga, jei nori 100% garantijų mokėk pinigus. Draudimo kompanijoje toks draudimas kainuoja apie €50, kaip vienai dienai – brangoka, bet kitose šalyse drausti baldus kraustymo metų yra normalus reiškinys. Beje įmonė prieš baldo kraustymą įmonė netgi pasiūlė saugaus supakavimo galimybe, aišku ne nemokamai, tad, jei rinkaisi pigiausia paslauga reikia dar pačiam daug ką apgalvoti.

Bet jei tektu vežti tarkime – antikvarinių svetainės baldų komplektą, taip pat galime rinktis pigiausią paslaugą, be garantijų, o po to likti su baldų defektais ir nuostoliais? Dialogas buvo toks:

- jei tektu vežti tarkime – antikvarinių svetainės baldų komplektą? Ir perkraustymo metu jie būtų apgadinti?
- Na, mes tokių baldu nekraustytumėme.
- Kodėl nekraustytumėt?
- Jei įvertiname, kad baldai gali visai nepasiekti tikslo ar pasiektu su dideliais nuostoliais konkrečiai atsisakome juos vežti.
- Ir nepasiūlote alternatyvų.
- Taip, pasiūlome, pasiūlome patiems saugiai susipakuoti baldus arba pasiūlome savo pakavimo paslaugas, bet žmonės linkę taupyti, tad ne retai tenka sakyti – ne.
- Tai kiek tada kainuotu kraustymas su visomis garantijomis?
- Mes teikiame tokia paslaugą „nuo durų iki durų“ UK tokia paslauga vadinama – door to door, kada specialistai atvažiuoja į vietą, viska supakuoja perkrausto ir viską išpakuoja naujame būste, daiktai apsaugomi maksimaliai, tokių atveju už nuostolius atsakomybę prisiimame, nes visus veiksmus atlieka mūsų darbuotojai, bet supraskite, toks darbas reikalauja kruopštumo ir laiko, o valandos įkainis yra apie €14.

kraustymosi principai - https://www.youtube.com/watch?v=PrT7sO8u0U0

Rodyk draugams