į navigaciją

Spausdintuvai, Multifunkciniai aparatai 2013-12-23

Parašė edqaras Kategorija: Multifunkciniai aparatai, Spausdintuvai, biuro įranga.
Žymos: ,
Komentarai (0)

Kaip išsirinkti kopijavimo aparatą, spausdintuvą

Rašaliniai multifunciniai spausdintuvai
Rašaliniai daugiafunkciniai spausdintuvai yra puikus sprendimas studentams, kurie nori turėti kopijavimo, nuskaitymo ir spausdinimo funkcijas ir neplanuoja įkinkyti tokio spausdintuvo pilnai darbo dienai. Gana malonu turėti spausdintuvą su kuriuo galima greitai nusikopijuoti užrašus, atsispausdinti mažą šperą ar nuskenuoti nuotrauka ir ja pasidalinti su draugais ar šeima, tokiu spausdintuvų gamintojai nuolat diegia naujas funkcijas atsižvelgiant į vartotojų poreikius asmeninio naudojimo aplinkoje.
Į ką atkreipti dėmesį perkant tokį spausdintuvą? Ką reiktų apsvarstyti:
• Darbo krūvis / apkrovimas
• Eksploatavimo kaina
• Greitis
• Techninės galimybės
• Spausdinimo ir skenavimo geba / Rezoliucija
• Matmenys
• Jungimasis
Darbo krūvis / apkrovimas
Kiek puslapių jūs planuojate spausdinti arba kopijuoti per savaitę? Ar naudosite spausdintuvą biuro aplinkoje? Ar reikia labai aukštos kokybės ar bus spausdinama ant neįprasto popieriaus sirto reklamai, spaudai? Jei planuojate spausdinti daugiau nei 400 lapų per mėnesį. Ar dalinsitės psausdintuvu daugiau nei su trimis žmonėmis. Ar norite švaraus, aukštos kokybės lazerio spausdinimo, tokiais atvėjais geriau ieškokite lazerinio spausdintuvo ir konsultuokitės tiesiogiai su gamintojais
Eksploatavimo kaina
Rašaliniai multifunkciniai spausdintuvai kuriuos mes rekomenduojame labiausiai studentams yra Hewlett Packard Deskjet 3050a Belaidis Spalvotas Spausdintuvas/Kopijuoklis/Skeneris 213Lt. (C60749), nespalvotos HP kasetės/toneriai kainuoja apytiksliai 20lt., spalvotos apie 40, pildymas nespalvotos 15Lt., spalvotos 23Lt. Vienas iš veiksnių kuris gali jums leisti sutaupyti tai yra kasečių talpa, didelės talpos kasėtės ar kasečių pirkimas urmu gali leisti jums sutaupyti.
Greitis
HP spalvotai gali spausdinti 22 ppm nespalvotai 28ppm. Jei jums reikia didesnio greičio apsvarstykite galimybę nusipirkti lazerinį multifunkcinį aparatą.
Techninės galimybės
Dauguma spausdintuvų gali spausdinti tik ant pagrindinių standartinių formato lapų - A4; A5, A6 ir t.t… Jei planuojate spausdinti ant ne standartinio specialaus popieriaus būtina patikrinti ar aparatas turi tokias technines savybęs ir gali spausdinti ant nestandartinio formato lapų.

Spausdinimo ir skenavimo geba / Rezoliucija
Spausdinimo raiška nurodo spausdinamų taškų skaičių colyje – dpi. HP vidurkis yra apie 4800 x 1200 dpi. Skenavimo raiška yra svarbi tiems, kurie daro daug aukštos kokybės kopijų ir skenuoja nuotraukas. HP turi apie 1200 x 2400 dpi skenavimo rezoliucija. Kai kurie spausdintuvai turi “Resolution Enhanced Scan” technologiją kuri leidžia pagerinti (padidinti rezoliucija) programinės įrangos pagalba pavyzdžiui prastos kokybės nuotraukos atvaizdavimą tiesiog ja padidinus jo atvaizdavimą laikmenoje. Skenavimo skiriamoji geba/ rezoliucija yra labai svarbus veiksnys norint nuskenuoti objektus labai detaliai – kokybiškai. Bet tai taip pat turi variacijų, pavyzdžiui „Epson“ gamintojo skeneriai yra gerai žinomi kaip geri nuotraukų skeneriai, HP kaip teksto, sudaro galimybę atpažinti tekstą ir skenuoto dokumento.
Matmenys


Kai kurie spausdintuvai popierių paima iš viršaus kai kurie iš apačios. Multifukciniai aparatai/ kopijavimo aparatai viršuje turi skanavimo technika, todėl virš jo yra dangtis kuri prieš skenuojant reikia atverti, tai reikalauja tam tikros erdvės. Įprasto aparato (HP 3050A) matmenys yra 17.2″ x 11.5″ x 6.4 “.
Jungimasis
Įsitikinkite, kad perkate aparatūrą su tinkamomis jungtimis, kol kas populiariausia yra via USB, kai kurie turi „ethernet port“ jungti, tad gali jungtis prie tinklo ir gali būti naudojami iš kelių kompiuterių nuotoliniu būdu. Bluetooth jungtis leidžia aparatūrai saveikauti su mobiliuoju telefonu taip pat ir su kompiuteriu.

Rodyk draugams

Spausdintuvai, kopijavimo aparatai, toneriai 2013-11-11

Parašė edqaras Kategorija: biuro įranga.
Žymos: , , ,
Komentarai (5)

Pabandysime išanalizuoti, kokia biuro įranga rinktis, tiksliau koki įrankį - perkelti kompiuterinę laikmena ant popieriaus:
Sprendžiant kokį spausdintuvą pirkti, visų pirma reikia nuspręsti, ar spausdinama bus daug? Bet kuriuo atveju jei bus spausdinama lapų daugiau nei 80 per dieną verta pirkti vieną pigesnių paprastų lazerinių spausdintuvų.
Bet kalbant apie elektros energijos suvartojimą lazeriniai spausdintuvai energijos naudoja daugiau nei rašaliniai . Jei norite sutaupyti elektros energijos rinkitės rašalinį spausdintuvą. Bet jei reikalaujate aukštesnės spausdinimo kokybės ją jums gali pasiūlyti tik lazerinis spausdintuvas. Jei įrenginys bus naudojamas ne tik dokumentams spausdinti vienareikšmiškai rinksitės multifunkcinį aparatą.
Nebijokite pasitarti su įmonėmis kurios aptarnauja biuro įranga, šalina gedimus, pildo spausdintuvų kasetes. Kodėl? Tarkim, prieš perkant lazerinį nespalvotą spausdintuvą, sutikim, reiktu pasidomėti kokie kasečių pildymo įkainiai, kiek kopijų galima atspausdinti pilnai pripildytu toneriu/kasėte, ar reikia keisti tonerio/kasetės detales kaskart ją pripildant?

Jei nusprendėte kasetes pildyti, tai gali prieštarauti gamintojo teikiamos garantijos sąlygoms, bet jei nauja spausdintuvo kasetė kainuoja beveik tiek pat, kiek jūsų spausdintuvas, o šio gamintojo kasetės genda itin retai?

Deja gamintojai nesuinteresuoti, kad kasetes būtų galima pildyti nebrangiai, nes didžiąją dali pelno gamintojas uždirba iš parduodamų kasečių skaičiaus, todėl jų pildymas daromas vis sudėtingesnis. Jei kasetes norite pildyti labai nebrangiai, tada siūlytume spausdintuvą pirkti kuo senesnio modelio ar netgi dėvėta, juose mažiau saugiklių. rinkitės Samsung, arba Hewlett Packard (HP) gamintojo spausdintuvus, jų kasetės patvarios, lengvai pildomos, galima pildyti daug kartų.
Norite pirkti spalvotą lazerinį spausdintuvą, sąlygos galioja tos pačios - Samsung, HP, prioritetai: nebrangios kasetės/toneriai, jų pildymo galimybė.
Rašaliniai spausdintuvai pildomi beveik visų gamintojų, siūlytumėm rinktis HP, Canon. Jei planuojate spalvotai spausdinti nedaug, galima tiesiog turėti du spausdintuvus - nespalvotą lazerinį ir paprastą spalvota rašalinį.
Ką daryti jei spausdintuvą jau turite, baigėsi kasetė, bet nenorite pirkti naujos ar net prekyboje jų nėra?!
Aišku garantijos sąlygas ar naudojimo instrukcija gamintojas aprašė grasinančiai, lyg bet kuris netinkamas veiksmas gali sukelti gedimą, o kasečių pildymas ateivių invazija ar sutrumpinti jūsų gyvenimą keletą metų. Abiejais atvejais netenkate garantijos. Kasečių pildymas ne biochemija, tad žvelkite į tai paprasčiau :)

Kaip yra iš tikrųjų?
papildytos kasetės puikiai atlieka savo funkcijas ir negali sugadinti spausdintuvo, didžioji dalis gedimų įvyksta dėl blogo popieriaus (nors, gamintojas akcentuoja, kad prasto popieriaus rizika mažesnė, nei tonerių pykdymo). Įmonių siūlančiu pildyti tonerius tikrai netrūksta, bet reikia žinoti, kad didelės ir žinomos įmonės aptarnauja taip pat dideles įmones ir nėra labai suinteresuotos į nenuolatinį klientą todėl joms trūkstalankstumo. Tai galime pasiūlyti mes, visapusišką įrenginių priežiūrą. Optimaliausia prekę. Tonerių pildymą ir jųanalogus - www.buroiranga.lt

Rodyk draugams