į navigaciją

statybinių atliekų išvežimas 2014-07-29

Parašė edqaras Kategorija: statybiniu atlieku isvezimas.
Žymos:
Atgalinė nuoroda

Kaip jūsų manymu atrodo statybinių atliekų išvežimas? Atrodo taip - mes į sutartą vietą pristatome sutarto dydžio konteinerį, kada pripildysite - jį išvešime. Konteinerį nuomotis galite ir ne statybinių atliekų išvežimui ir kitokioms ne statybinėms atliekoms. Klientai dažniausiai nori, kad paliktume konteinerį, bet atliekų išvežimas galimas ir mažais kiekiais, kartu su konteineriu.

statybinių-atliekų-išvežimas

statybinių atliekų išvežimas

Statybinių atliekų išvežimas, tiksliau - gelžbetonio, betono, plytų ar kito mūro, asfalto, žemės, akmenų, molio, šiferio, medžiagų turinčio asbesto, keramikos, čerpių, šiltinimo atliekų - stiklo vatos, akmens vatos, putų polistirolio įšvežimas.

Kitų šiukšlių išvežimas, tai būtų - pakuotės atliekos, plastmasė, automobilių ardymo atliekos, medienos atliekos, pjuvenos, šakos, žolė, medžių lapai, automobilių padangos.

Neprišiukšlinta teritorija visuomet pakelia nuotaiką, didina darbo našumą, ypač - saugumą. Kad Jūsų namų, darbo, statybų aikštelės teritorija būtų švari, siūlome nesukti galvos ir statybinių atliekų bei šiukšlių išvežimą patikėti mums. Jeigu Jus domina mūsų siūlomos šiukšlių išvežimo paslaugos, lauksime Jūsų skambučio.

statybinių atliekų konteinerius patogu naudoti netgi sodybose, aišku degias atliekas galima sunaudoti kūrenimui, bet tikrai esate matę ne viena sodyba kurioje stugso atliekų krūvelės - stiklo, plastiko, padangų, surūdijusio metalo ir t.t.. ar nebūtų išmintinga išsinuomoti atliekų konteinerį keletui dienų, sumesti visas atliekas ir nesirūpinti jų išvežimu,

Smulkio įmonės atliekas meta kur pasitaiko, arba pas kaimyną į konteinerį kada niekas nemato

Ar esate matę statybinių atliekų poilsio vietose ar tarkime miške, na ne tik statybinių, bet ir buities atliekų taip pat? dar 9- tajame dešimtmetyje miške matysi šiukšles buvo įprastas niekam nenuostabus vaizdinys, bet dėka ES fondu dabar tokio masiško šiukšlinimo nebepamatysi, ir puiku, miškai, poilsio vietos išvalytos, aktyviai veikia anti šiukšlinimo programos, patys žmonės jau rūšiuoja atliekas, o žmogus ne vietoje pašiukšlines yra palydimas piktu žvilgsniu, o drąsesnis praeivis pavadins jį urviniu, o sekantis tą šiukšlę paims ir išmes į jai skirta vieta, viskas puiku, bet smulkioms įmonėms, ypač toms kurios užsiima statybinę veikla, atliekos yra tiesiog daiktas kuri reikės kažkur išmesti važiuojant iš darbo namo, gerai jei tai būna gyventojų buitinių atliekų konteineriai, jei tokių pakeliui nėra, tam labiausiai tinka tamsus miškelis, manau esate tai matę - baltus maišus pakelėje. Kaip su tokiais urviniais susidoroti, na mažai įmonei bet kokios išlaidos yra skaudžios, tad kas galėtu tai išspręsti? Nemokami konteineriai - taip, bet nemokami konteineriai už mokesčių mokėtoju pinigus - ne.. o gal nemokami konteineriai ir privalomas mokestis įmonėms už jų atliekų utilizavimą - na jau kita kalba :)

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai»

   1. sauliuxss - 2020-03-14

Visiems statantiems, renovuojantiems namus ar sodus , jei prireiktu kelvuvo