į navigaciją

Modernizuokite buitinę techniką 2014-01-09

Parašė edqaras Kategorija: Buitinė technika.
Žymos: , , ,
Atgalinė nuoroda

buitinė technika

buitinė technika

Laikas – ypatinga vertybė. Pinigai – gyvenimo dalis. Labai puiku, jei šiuos dalykus, kurių taip dažnai trūksta, galime taupyti. Pradėkime nuo virtuvės, virtuvei atiduodame daug laiko.. buitine technika gaminančios įmonės siūlo vis modernesnes technologijas, kurios palengvina darbą ir padeda taupyti. Todėl, ar žinote, kad:

Indukcinė kaitlentė puodų neįkaitina

Prieš pirkdami kaitlentę apsvarstykite kam ji tarnaus - ar verdate dažnai? ar kepate didelėse keptuvėse? ar kepate žuvį?

Dabar populiariausios „indukcinės “ kaitlentės, jos kaitina indo turinį, paties indo neįkaitina, parodose, kuriose pristatoma ši technologija, demonstruojamas šią technologiją iliustruojantis eksperimentas - 50 e banknotas dedamas tarp kaitlentės ir indo. turinys verda, o banknotas nekeičia savo savybių ir išvaizdos… Bet įsigiję tokią kaitlentę, turėsite pirkti tik jai pritaikytus indus.

Kaitlentė turi daug įvairių funkcijų, ją galima naudoti kaip grilį. Jas galima patobulinti įvairiais priedais, pavyzdžiui: akmeniniu lavos kaitintuvu mėsos ar žuvies patiekalams gaminti.

Ant įkaitusio paviršiaus ruošiamame maiste išlieka daugiau natūralaus skonio.

Prieš orkaitę klūpėti nebereikia

Jei jums reikia virtuvės baldo, kuris atlieka ir orkaitės ir mikrobangų krosnelės funkcijas – tokių baldų jau yra.

Pagal vartotojų poreikius, orkaitės gali būti įmontuojamos nebūtinai tradiciškai - po stalviršiu, bet ir virš jo. Juk nepatogu kepant klūpėti prie orkaitės.

ypatingai patogu, kad orkaitę galima atverti ir ištraukiant - kaip stalčių, arba pakeliant visą jos gaubtą – tuo metu jos pagrindas, ant kurio vyksta kepimas lieka savo vietoje.

Gamintojai pasiūlo vis daugiau naujų funkcijų, paprastas vartotojas nes nežino, kad įsigytas pirkinys turi tiek daug funkcijų, statistinis vartotojas išnaudoja tik 30 procentų prietaiso galimybių..

Indaplovė taupo vandenį

Anksčiau rengti gimtadienius ar vakarėlius nesinorėdavo vien pagalvojus, kiek reikės atiduoti laiko indų plovimui. Dabar užtenka juos sudėti į indaplovę ir paspausti įjungimo mygtuką.

Plaudami indaplovę - taupote vandenį, kadangi indų plovimo ciklui indaplovės naudoja ta patį vandens kiekį, indų galima išplauti labai daug. Vienintelis indų plovyklės minusas – triukšmas, todėl besirenkant indaplovę, atkreipkite dėmesį į skleidžiamo garso lygį.

Išsirinkite šaldytuvą

Virtuvė be šaldytuvo yra neįsivaizduojama. Tai vienas iš svarbiausių buitinės technikos prietaisų. prietaisas akcentuojantis buitinė technika. Prisiminkim:

šaldytuvo šaldiklio temperatūra turi būti -18ºC;

šaldytuvo zonos temperatūra 5–7ºC;

„nulinėje“ (0ºC) kameroje ilgiau išsilaiko vaisiai ir daržovės.

Rinkdamiesi buitinė technika, ši buities baldą, atkreipkite dėmesį į šaldytuvo sienelių storį, būtinai patikrinkite durelių sandarumą, antraip šaldytuvai neatlieka pagrindinės funkcijos - praranda šaltį. Rinkitės šaldytuvą, kuris naudoja nedaug elektros energijos.

Ieškokite mažiausiai skleidžiančio garsą garų rinktuvo

Garų surinktuvas filtruoją orą, jo jį išpūčia į aplinką ir apšviečia gaminamą maistą. Naujausi garų surinktuvai greičiau primena elegantiškus šviestuvus. Techniniai šio virtuvės įrenginio parametrai – oro srautas per valandą, triukšmo lygis – svarbiausi. Kuo galingesnis įrenginys, tuo jo variklis dirba garsiau, bet, kita vertus, jis pajėgus surinkti didesnį oro kiekį.

Gamintojai su triukšmu kovoja taikydami įvairias technologijas, todėl pirkdami garų rinktuvą būtinai pasikonsultuokite su gamintojais ar konsultantais.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai»

   1. Buitinė technika, buitinės technikos įranga | buitinė technika - 2014-01-28

[...] dugno. Kaitinant reikia sandariai uždengti indų dangčius, taip sumažinami energijos nuostoliai. skaityti plačiau>> Kategorijos: Be kategorijos | 2014-01-20 | Paskelbė: [...]

   2. Kostas - 2014-08-26

O tai dujinės viryklės jau išėjo iš mados? :) nes nieko apie jas neužsiminei, o kažkaip būtų įdomu paskaityti, nes labai geros mintys :) Čia radau dujines virykles už gerą kainą, tai planuoju pirkti

   3. Vija - 2015-04-08

kaip gerai, kad šiais laikais viską galima įsigyti internetu… bet tik ne iš rde.lt

   4. Arijus - 2015-05-18

Tikrai pilnai sutinku. Gera buitinė technika gali sutaupyti daug laiko!

   5. buitine technika - 2015-08-10

Faktas, kad gera buitinė technika yra nepamainomas dalykas. Sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų (nereikės remonto, ar apskritai naujo daikto).

   6. Karina - 2016-07-27

Visiškai sutinku su Arijum, gera buitinė technika sutaupo aibę laiko ir pinigų. Galbūt žinote, kur geriausia butinė technika internete?

   7. Juliu.s - 2018-11-21

Pritariu ir as kad gera buitine technika tikrai sutaupo laiko. Jai isigyti visada galite pasiimti paskola mokilizingas

   8. elenn - 2019-12-31

Gera buitine technika tikrai reikalinga rengiantis nauja virtuve, ir laiko sutaupyti padeda ir lengviau darbus padaryti..