į navigaciją

Kraustymasis, pakavimas, pažeidžiamiausi daiktai, perkraustymo paslaugos 2013-10-30

Parašė edqaras Kategorija: kraustymo paslaugos.
Žymos:
Atgalinė nuoroda

Kraustymasis yra tikras išbandymas, visa turimą turtą turime sudėti į dėžes, pervežti į naujus namus ir išpakuoti, deja neteisingai sudėlioti daiktai dūžta, lūžta, susibraižo ar sugenda… tad pabandykime užbėgti įvykiams už akių ir nustatyti pažeidžiamiausius daiktus ir juos apsaugoti.

 1. Baldai su kojelėmis: baldai su kojelėmis ypatingai apsunkina kraustymasi. Kojelės gali lengvai lūžti, baldai apsibraižo. Jei norite išvengti tokių apgadinimų, jei įmanoma baldus išardykite, jei ne, baldus supakuokite minkštoje polietileno plėvelėje, geriausia su oro puslelėmis.
 2. Elektronika: televizoriai, kompiuteriai, monitoriai - elektroniniai prietaisai kurie dažnai nukenčia persikraustant, juos būtina perkraustyti dėžėse, geriausia naudoti „putplasti“ juos pakuojant, aišku geriausiai tinka dėžės tos su kuriomis pirkote elektroninę prekę. Jei šių dėžių nebeturite, teks improvizuoti.
 3. Veidrodžiai, stikliniai baldai: stiklas dūžta, veidrodžio ar kitų stiklinių baldų šukės gali sužeisti, vieno įskilimo pakanka, kad baldas netektų savo vertės, tad reikia elgtis itin atsargiai. Gerai apsukite stiklinę dalį minkštomis medžiagomis, galima naudoti net ir drabužius ar anklodes, puikus sprendimas būtų sudėti tokias dalis dar ir į dėžes.
 4. Indai: jei nebeturite dėžių su kuriomis pirkote indus, juos galima vynioti, pakuoti į popierių, praktiškiausia į laikraščius, dedant juos į dėžes sunkiuosius indus dėkite į apačia, tarp jų nepalikite tarpų, kad dėl stipresnio smūgio nesudužtų.
 5. Paveikslai ir meno kūriniai: vertingus daiktus geriau transportuoti atskirai. Jei jų dydis nėra per didelis jūsų automobiliui, saugumo sumetimais juo vežkite patys.
 6. Nugara: po elektroninių prietaisų nešiojimo persikraustant nukenčia jūsų nugara. Tad nekelkite sunkių daiktų atsistoję, tai darykite pritūpę, kelkite kojomis. Nekelkite daiktų kurie yra per sunkūs, tokius daiktus geriau stumkite, jei jie turi ratukus, jei ne, gali pritaikyti perkraustymo įrankį, štai tokį ar panašų:

  perkraustymo paslaugos

  perkraustymo paslaugos

  aišku išmintingiau samdyti krovėjus, kurie šį darbą padarytų už jus, bet perkraustymo paslaugos gali būti itin brangios jei užgyvento turto yra daug ir kraustotės ne iš studentų bendrabučio.

 7. Naujieji namai: jei naujieji namai ką tik suremontuoti ir įrengti, jums teks apsaugoti juos nuo jūsų baldų –sienas, kampus, grindis. Grindis geriausia būtų užkloti, ant sienų kampų užklijuokite lipnia juosta skirta dažymui, ši lipni juosta nepaliks klijų. Dar būtų geriau jei išimtumėte duris, nereikėtų jų varstyti nesant jūsų turtą.

Perkraustymo paslaugos

Kokios perkraustymo paslaugos jums labiausiai tinka? Norite mokėti už sugaišta įmonės darbuotojų laiką ar už pervežimų skaičių? Tai priklauso nuo atstumo nuo jūsų senųjų namų –A, iki naujųjų namų – B ir nuo pervežamų daiktų kiekio, jei norite sutaupyti šiuos santykius reiktų apsiskaičiuoti patiems pagal įmonių siūlomus įkainius, jei daiktus galima pervežti vienu “reisu”, nėra didelio skirtumo ar mokėsite už laiką ar už viena pervežimą, kainos bus panašios. Jei vis dėl to nusprendėte mokėti už laiką, stenkitės kad daiktai jau būtų paruošti krovimui lauke, taip pat iškraunant geriausia juos taip pat iškrauti vienoje vietoje, kad krovimo laikas būtų kuo trumpesnis. Nepamirškite, kad stabdymo kelias yra trumpesnis nei greitėjimo tad baldus dėkite kuo arčiau vairuotojo kabinos, mašinos priekio.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai»

   1. Tomas - 2014-04-14

kraustymo paslaugos brangios, kada krausčiausi, išsinuomavau automobiline priekaba, sumokėjau 30lt. + kuras.