į navigaciją

GoPro nuoma ir įrangos privalumai nuomojantis 2017-12-22

Parašė edqaras Kategorija: gopro nuoma.
Žymos: ,
Atgalinė nuoroda

gopro nuoma

gopro nuoma

Atostogos, tai metas, kai norisi pailsėti nuo darbų, bet nebūtinai drybsoti prie televizoriaus ekrano. Dažnas iš mūsų jas nori praleisti kuo aktyviau, bet tada kyla klausimas, su kokia įranga jas įamžinti ir nesugadinti savo turimos filmavimo įrangos?

Gopro nuoma slidinėjant

Jeigu vyksite slidinėti, turbūt jau turite savo šalmą, arba jį nuomositės. Lygiai taip pat, galite turėti savo filmavimo įrangą, arba galite ją nuomotis. Tačiau kokią kamerą reikėtų tvirtinti prie šalmo? Jeigu turite profesionalią kamerą, to daryti nerekomenduojame, nes jos valdymas bus apsunkintas ir nerasite kokybiškų tvirtintimo detalių, arba jos bus nepigios, galų gale ji tiesiog gali būti sunki ir jausite didelį diskomfortą. Gopro nuoma atstovai pataria nuomotis įrangą ir nesivelti į tokius sprendimus, kodėl? Todėl, kad įranga yra drausta ir jeigu jai kas nors atsitiks, draudimo išlaidas apmokės draudimas. Taip pat, prie kameros pridedama daug priedų, kurie jums padės ją pritvirtinti ne tik prie šalmo, bet ir prie slidžių, batų, ar krūtinės. Kur norėsite prisitvirtinti, ten ir galėsite. O ir kameros valdymas labai patogus, vos keli mygtukai ir jūs fotografuojate ar filmuojate savo ekstremalų nusileidimą nuo kalno.

Atostogos šiltuose kraštuose. Atostogaujant prie žydro vandens pakrančių labai populiaru nardyti. Taip, dauguma iš mūsų nardymo įrangos paprasčiausiai neturime, nes Lietuvoje tai nėra populiaru, tačiau šiltuose kraštuose ši pramoga labai mėgstama, tai nardymo įrangą ko gero teks nuomotis ten. Tačiau ar nenorėtumėte savo nardymo įspūdžius įsiamžinti video medžiagoje? Bet dauguma kamerų yra pralaidžios vandeniui ir retas nardymo įrangos nuomotojas jums „GoPro” kameros neišnuomos. Todėl rekomenduojame nuomotis iš Gopro nuoma, nes „GoPro” kameros yra nepralaidžios vandeniui, ir kamerą galėsite prisitvirtinti sau patogioje vietoje. Populiariausia tvirtinti ant galvos, nes kai žiūrėsite filmuotą medžiagą, vėl išgyvensite tai, ką matėte vandenyje. Bet svarbiausia, kad „GoPro” užima labai nedaug vietos jūsų lagamine, kad ir į kokią ilgą kelionę išsiruošite, kamerai ir jos priedams visada rasite vietos, nereikės su savimi vežtis atskirų kameros dėklų, kurie kelionėje jums sukeltu nepatogumų ir pridėtų daugiau saugumo - vagys ne taip kreips dėmesį į jūsų turimus krepšius, nes filmavimo ir fotografavimo įrangos krepšiai tikrai išduoda kas juose yra.

Na ir paskutinis, bet svarbiausias dalykas, kodėl jums apsimoka nuomotis GoPro įrangą, o ne turėti savo. Mūsų amžiaus karta vis labiau rečiau mėgsta įsipareigoti daiktams, o pati profesionali laisvalaikio kamera nėra pigi, už ją mokėsite apie 600 eurų. Dar prisideda visi priedai, kurie reikalingi pritvirtinti kamerai prie jūsų kūno ar turimos sporto įrangos. Įrangos draudimas? Garantinis remontas už dyką jos netvarkys, o drausti kamerą jums vėl bus papildomos išlaidos.

Todėl verta susimąstyti, ar verta pirkti kamerą su visais priedais ir ją naudoti kelis kartus į metus.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai»

dar nėra komentarų. būk pirmasis!