į navigaciją

Kaip prižiūrėti elektrinį paspirtuką karantino metu: Patarimai ir geroji patirtis 2020-04-25

Parašė edqaras Kategorija: Xiaomi M365 dalys, xiaomi paspirtuku dalys.
Žymos: ,
Komentarai (0)

xiaomi paspirtuku dalys

xiaomi paspirtuku dalys

Nuo tada, kai buvo patvirtintas karantinas, elektriniai paspirtukai tapo labai patogi susisiekimo priemonė miestuose, (jeigu nenori naudoti automobilio ir viešojo transporto). Todėl su Jumis pasidalins keliais patarimais - patikrinti paspirtuką prieš eksploataciją.

Jei eksplotuojate Xiaomi M365 paspirtuką tai labai paprastai šiuos veiksmus galite atlikti net bute.

Patikrinkite, ar viskas gerai su varikliu ir ratais: Norėdami patikrinti variklio veikimą rekomenduojame varomąjį ratą laikyti ore ir jį stipriai pasukti rankomis. Tai galite padaryti pastatę paspirtuką ant kėdės, ratas turi nesiekti žemės. Įsitikinus, kad paspirtuko varomasis ratas veikia be problemų. Patikrinkite ir padangų slėgį, jeigu matote, kad padangos minkštos, papildomai pripūskite (minimaliai 4 bar/atmosferos).

Galiausiai taip pat verta patikrinti, ar išorinės detalės nėra atsilaisvinusios. Jei matote, kad kai kurios detalės kliba, galbūt gamintojas pridėjo reikiamus atsuktuvus, kad galėtume patys juos priveržti? Jeigu ne, elektroninėse dalių parduotuvėse yra ne tik Xiaomi paspirtukų dalys, bet priedai bei įrankiai.
Jeigu paspirtuku nesinaudojate dažnai, nes dėl viruso praktiskai neinate laukan, niekada nepalikite paspirtuko su neįkrautu akumuliatoriumi - taip trumpinate jo ilgaamžiškumą.

Trumpai tariant, labai svarbu nelaikyti paspirtuko su išsikrovusiu akumuliatoriumi. Tai taikoma elektriniams paspirtukams, planšetiniams kompiuteriams, išmaniesiems laikrodžiams ir kitiems akumuliatoriais maitinamiems prietaisams. Patartina laikyti akumuliatorių ne didesniu kaip 80% įkrovimo procentu, ir ne mažiau 20%, nes tik tokiu būdu nesutrumpinsite akumuliatoriaus ilgaamžiškumo.
Neleiskite kauptis dulkėms
Kad ir kur laikytumėte paspirtuką, vis tiek kaupsis dulkės (nebent jūs gyvenate vakume). Rekomenduojama jį retkarčiais nuvalyti, nes dulkės ir nešvarumai gali patekti į elektros instaliacijos taškus ir taip sukelti gedimą. Xiaomi M365 galima valyti su drėgnomis servetėlėmis.
Paprasčiausias pasirinkimas yra naudoti sudrėkintą audinį su šiek tiek muilo. Nesijaudinkite dėl skaitmeninių komponentų, tokių kaip ekranas, jungiamieji taškai. Juos taip pat galite valyti, nes paspirtukas yra atsparus drėgmei. Atminkite: mes naudojame drėgną, o ne permirkusi skudurėlį.
Stabdžiai
Patikrinkite stabdžių rankenėlės įtempimą - nuspaudę stabdžių rankenėlę turite pajusti pasipriešinimą, jeigu jo nejaučiate, priveržkite įrenginio stabdžių trosą, jei nepadėjo siūlome sureguliuoti stabdžius, jei nežinote kaip galite pavyzdžių paieškoti youtube.com.

Xiaomi paspirtukų dalys

Jeigu pastebėjote susidėvėjusią detalę, ar jos defektą galite kreiptis į bet kuria Xiaomi paspirtukų dalių parduotuve, pardavėjai jums padės išsirinkti ko reikia ir suteiks nemokamą konsultaciją. Detales gali būti atsiunčiamos paštomatu arba per kurjerį, jokio tiesioginio sąlyčio su žmogumi - o šiandien tai yra ypač aktualu. Galite tiesiog į paiešką įvesti Xiaomi paspirtukų dalys ir rasite begalės pasirinkimų.

Atminkite, kuo jūs skirsite daugiau dėmesio savo turimam paspirtukui, tikrinsite nusidėvėjimus, valysite, nepaliksite iškrauto akumuliatoriaus, tuo jis Jums ilgiau laikys ir jam reikės mažiau detalių. Net toks paprastas veiksmas, kaip padangos slėgio patikrinimas gali stipriai prailginti paspirtuko veikimą - pustuštė padanga reiškia, kad per ją gali dėvėtis dauguma komponentu, variklis, vidaus detalės ir lems greitesnį akumuliatoriaus išskrovimą.
Štai ir visa pagrindinė informacija, kurią reikia žinoti prieš pradedant eksploatuoti savo elektrinį paspirtuką.

Rodyk draugams