į navigaciją

Xiaomi M365 dalys 2019-08-24

Parašė edqaras Kategorija: Xiaomi M365 dalys.
Žymos: , , ,
Komentarai (0)

Xiaomi M365 dalys

Xiaomi M365 dalys

2019 metais paspirtukų rinka tiesiog šovė į viršų, Xiaomi paspirtukus pradėjo gaminti ne tik populiariausio M365 paspirtuko modelio pradininkas Xiaomi bet ir net tokia, labiau girdėta kaip vokiškos garso aparatūros, gamintoja Blaupunkt, šiuo metu yra jau virš 80 skirtingų elektrinių paspirtukų modelių pasaulyje.

Naujas iššūkis - Xiaomi paspirtukų dalys

Taip jau susiklostė, kad Lietuviai mėgsta naujoves ypač elektronines, gal mada mus pasiekia šiek tiek vėliau, bet elektronika tiesių taikymų elektroninių prietaisų parduotuves. Gal ir atrodo neįtikimą, bet Lietuviai elektroninius prietaisus išbando ir naudoja iniciatyviau nei kitos šalys, gal tokiu būdu bandome aplenkti kaimynus ir išsiskirti, tad grįžtame prie Xiaomi paspirtukų daliu temos, šie Xiaomi M365 ir M365 PRO modeliai tiesiog užtvindė gatves, Xiaomi M365 modelio paspirtuką galima rasti bet kuriame prekybos centre, čia Lietuvoje yra tiesiog elektrinių paspirtuku psichoze, o pats didžiausias iššūkis jų remontas. Xiaomi kompanija, kad ir gamina begalės elektroninių įrenginių, taip didelė kompanija taip pat investuoja ir į startup-us, M365 modelio kurėjai taip pat buvo startup kompanija į kuria investavo Xiaomi, nors pasprukai buvo pagaminti ir jais sėkmingai prekiaujama Xiaomi kompanija nėra linkusi pardavinėti jų atsarginių dalių, iš esmės pasaulyje nėra nei vieno oficialaus Xiaomi paspirtuku dalių atstovo ar tiekėjo kuris galėtu tiekti šių paspirtukų dalis, gal dėl to galima kaltinti Kinijos gaminimo kultūra, kad sugedę prietaisai ir tiesiog išmetami ar pakeičiami kitais.

Xiaomi paspirtuko kopija geriau nei originalas ?

Pakalbėjome apie Xiaomi politiką, kad Xiaomi paspirtukų dalys tiesiog yra nepardvinėjamas, bet gerai, kad medalis turi dvi puses. Kaip žinome Kinijoje nėra tokio reiškinio kaip kopijavimas, plagijavimas ar autorinės teisės, gamyba ir prekyba veikia kitaip, galima tai pastebėti ant kinietiškos produkcijos, kad gamintojo pavadinimą arba logotipą sunku įžiūrėti, kalbat ir apie pati Xiaomi M365 paspirtuką. Šiuo metu yra žinomos keturios Xioami M365 paspirtuko kopijos ir visos šių ne Xiaomi paspirtukų dalys tinka Xioami M365 modeliui, kodėl ? Nes viskas yra gaminama tuose pačiuose fabrikuose, dažnais atvejais šios dalys būna net kokybiškesnės nei Xiaomi M365 dalys, nes laikui bėgant kiti inžinieriai tiesiog ištaiso Xioami M365 paspirtuko klaidas ir pagamina dar geresnį modelį kad ir kopiją, Kinija yra Kinija. Jei pabandytumėme ši gamybos modelį pritaikyti Europoje ar Amerikoje, manau tektu atsisveikinti su visu savo uždirbtu turtu..

Xiaomi M365 dalys

Nors ir Xiaomi kompanija nepardavinėja dalių ir neturi partnerių kurie pardavinėja tai nereiškia, kad rinkoje originalios Xiaomi M365 dalys yra deficitas, daug kinų prekeivių įsigudrino tiesiog pirkti naujus Xiaomi paspirtukus ir juos ardyti vien dėl to, kad klientams galėtu pasiūlyti originalias dalis, kurios beje negalėtume pasakyti, kad yra kokybiškos, gal tai yra tiesiog prestižo reikalas, o įpakavimus su Xiaomi logotipais galima atsispausdinti tiesiog bet kur.

Rodyk draugams