į navigaciją

GoPro nuoma ir priedai 2018-09-08

Parašė edqaras Kategorija: gopro nuoma.
Žymos: , , , ,
Komentarai (0)

Jau turi ar planuoji nuomotis „GoPro” kamerą, tačiau nelabai žinai kokių patogių priedų tau reikia? Šiame tekste padėsim išsiaiškinti ko tau tikrai prireiks keliaujant ar aktyviai leidžiant laiką. Pastaruosius kelis metus aktyviai naudojuosi „GoPro” kameromis ir priedais iš goppronuoma.eu, todėl, manau, kad sukaupiau gerą praktiką kas reikalinga ir kas ne.

gopro nuoma

gopro nuoma

Lipnus laikiklis: Jį turėti tiesiog būtina. Šie lipnūs laikikliai leidžia priklijuoti jūsų kamerą prie beveik visų lygių paviršių: Automobilio, motociklo ar net šalmo. O juos uždėti taip pat lengva kaip ir nuimti.

gopro nuoma

gopro nuoma

Trikojis. Šis „GoPro” kameros laikiklis leidžia ją pastatyti bet kur. Tai priedas, kuris naudojamas labai dažnai, patikėkit, sakau iš praktikos. Dažno trikojo kojos yra labai lanksčios, todėl jį galima pritvirtinti kad ir prie medžio šakos, ar pastatyti ant turėklo. Su juo galėsite ne tik filmuoti savo veiksmus, bet ir prisifotografuoti puikių nuotraukų, nes „GoPro” turi nuotraukų laikmatį.

Kameros apsauginis stikliukas. Gopro nuoma atstovai teigia, kad šis permatomas dėklas labai padeda nuo stiprių smūgių. Dažniausiai naudojamas labai aktyviame sporte: motokrosas, kajakai, keturačiai ar slidinėjimas. Jūs tikrai būsite ramesnis, jeigu krisite ir matysite kaip nuskrenda jūsų kamera, nes šis dėklas gali sugerti visą smūgį, kurį galėjo sugerti kamera be šio dėklo.

gopro nuoma

gopro nuoma

Pasak gopro nuoma atstovai, populiariausias kameros priedas yra „GoPro” lazda, kitaip vadinama „selfie stick” Kaip gi be asmenukių paplūdimyje ar kalnuose. Aišku, „selfie” lazdų pasirinkimas yra labai didelis, tačiau prieš perkant reikia atkreipti dėmesį į labai svarbius dalykus, pavyzdžiui - kokio ilgio lazdos jūs norite? Ar ji turi „waterproof” ir su ja galėsite fotografuoti po vandeniu? Dažnas pirkėjas į tai neatkreipia dėmesio ir nusiperka per trumpą teleskopinę lazdą, arba bando fotografuoti po vandeniu ir kameros lazda tiesiog sugenda.

„GoPro” Karma Grip. Šis priedas jums padės išgauti geriausios kokybės video filmukus arba nuotraukas, nes puikiai susidoros su drebėjimu jūsų rankose. Ją itin pamėgo slidininkai, nes gali filmuoti save ir video kokybė gaunasi itin gera - praktiškai jokio drebėjimo. Kitaip sakant sutaupysite daug laiko, nes nereikės sėdėti prie montavimo programos ir bandyti stabilizuoti vaizdo kratymąsi.

gopro nuoma

gopro nuoma

Na ir turbūt svarbiausias priedas, tačiau Lietuvoje jis nėra toks populiarus. Turbūt žinote, kad su „GoPro” kamera galėsite filmuoti maksimaliai kelias valandas, o apsidraudimui reikės pirkti ar nuomotis antrą bateriją. Tačiau jūs vis tiek būsite priklausomas nuo jų. Todėl jums rekomenduočiau saulės energijos įkroviklį. Tai yra nuostabu, nes su šiuo įkrovikliu jūs tampate visiškai nepriklausomas. Drąsiai galite leistis į kelių dienų žygį kalnuose ar į neapgyvendintas stepes. Jų konstrukcija yra kompaktiška ir jūs įkroviklį galėsite ne tik kur nors pastatyti, bet ir pakabinti ant medžio šakos. Šį priedą pabandžiau praėjus trims metams nuo pirmos kameros įsigijimo ir buvau silpnai šokiruotas jo praktiškumu.

Rodyk draugams

xiaomi paspirtuko padanga - didžiausias pranašumas rinkoje. 2018-07-21

Parašė edqaras Kategorija: xiaomi paspirtuko padanga.
Žymos: , ,
Komentarai (0)

Šie metai yra tiesiog neįprasti elektrinių paspirtukų mėgėjams. Xaiomi pradėjo gamintis stilingus, kokybiškus ir svarbiausia nebrangius elektrinius paspirtukus, todėl trumpai aptarsime jų privalumus.
Visų pirma tai baterija. Vienu įkrovimu baterija laiko apie penkias aktyvaus naudojimo valandas. Tai puikus pasirinkimas jeigu norite pasivažinėti laisvalaikiu, ar nuvykti iki netolimo tikslo, o pats paspirtukas yra kompaktiškas, nes patogiai susilanksto. Šis paspirtukas puikiai pakeičia motorolerius, nes jis pigesnis, o elektra kainuoja tikrai pigiau nei benzinas. Tačiau reiktų nepamiršti, kad ilgesni atstumai gali šiek tiek varginti, nes jis nėra toks stabilus kaip motoroleris.

Xiaomi Paspirtuko Padanga

Xiaomi Paspirtuko Padanga

Dažnas klausimas yra kokį greitį jis išvysto? Šio elektrinio paspirtuko greitis yra nuo 5 km/h iki 25 km/h, tačiau specialistai rekomenduoja važinėti 18 km/h, nes tai yra optimaliausias greitis stipriai nesekinant akumuliatoriaus.

Pats paspirtukas yra pagamintas iš aliuminio lydinio. Bet turėkite omenyje, nors jis ir yra sulankstomas, tačiau nėra pats lengviausias daiktas. Visas jo svoris - 15,5 kg. Jo korpusas išlaiko iki 100 kg, tai jeigu sveriate kiek daugiau nei 100 kg, rekomenduojame pasvarstyti prieš perkant, nes gali išlinkti jo korpusas ir gali neatlaikyti xiaomi paspirtuko padanga.

Labai svarbu atsiminti, kad jis pritaikytas tik miestui, jo ratai nėra dideli, o paspirtuko plotis plačiausioje vietoje yra apie 8,8 cm. Tai reiškia, kad jis nėra pritaikytas žvyrkeliui. Jeigu vis tiek norėsite važinėti neasfaltuota danga, jūs rizikuosite jį sugadinti - pramušti korpusą, o ir pačio stabilumo bus mažai, būtinai apsvarstykite viską prieš perkant.
Turbūt daugeliui kilo klausimas: O kaip dėl drėgmės? Važinėti per lietų galite, tačiau rekomenduojama laikytis saugaus greičio. O kas yra saugus greitis? Kadangi šio elektrinio paspirtuko ratų plotis vos 2 cm, tai bent kiek didesnis vandens kiekis važiuojamojoje dangoje gali išbalansuoti jus ir skaudžiai krisite, todėl visada įvertinkite kiek yra vandens ant važiuojamosios dalies.
Visi, kurie jau bandė šį motorolerį, kukliai sakant, buvo sužavėti. Šis aparatas nereikalauja maksimalaus susikaupimo, kaip „Segway”, krisite tikrai mažiau. Tai yra nuostabus žaislas suaugusiajam, nes jis vėl gali pasijausti vaiku, bet kartu būti stilingu.

xiaomi paspirtuko padanga

xiaomi paspirtuko padanga

Jo naudojimas labai paprastas. Prieš pradedant naudoti šį paspirtuką, paspauskite viršuje esantį maitinimo mygtuką, kuris suaktyvins šviesos diodus - jie rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Šiek tiek atsispirkite ir spauskite akseleratoriaus mygtuką. Viskas, jus jau važiuojate. Bet jeigu jums akceleracija jums per sparti, paspirtukas turi tris rėžimus per kuriuos jūs galite nustatyti nuoseklesnį greitėjimą, jeigu standartinė programa jums šiek tiek per baugi.

Taigi mano nuomonė yra tokia: Nuostabus daiktas už tikrai prieinamą kainą. Gal merginoms kiek ir per sunkus neštis, bet puikiai praleisti laiką dviese ir pasivažinėti po parką bus puikus pasirinkimas. O jeigu gyvenate netoli biuro, tada šiltesniuoju sezonu daugiau nereikės kvėpuoti kondicionieriumi automobilyje, nes jus puikiai atgaivins lauko vėjas.

Rodyk draugams

GoPro nuoma ir naujas Hero modelis 2018-02-08

Parašė edqaras Kategorija: gopro nuoma.
Žymos: , , ,
Komentarai (0)

gopro nuoma

gopro nuoma

Šiandien rinkoje yra daugybė veiksmo kamerų ir visi pardavėjai sakys, kad būtent jų parduodama kamera yra geriausia, arba tam tikromis techninėmis specifikomis yra geresnės už jų konkurentus.

O jeigu klausi žmogaus, kuris jau turi laisvalaikio kamerą, tai garantuotai sulauksi atsakymo, kad būtent jo modelis yra geriausias. Aišku, tai gali būti krislelis tiesios, jeigu jis išsirinko gerą gamintoją, bet juk ir taip aišku, kad savininko nuomonė gali būti labai subjektyvi, nes pirkti šią įrangą buvo jo sprendimas ir tai yra jo daiktas.

Gopro nuoma užsiimantys specialistai rekomenduoja dairytis į GoPro Hero gaminius. Kodėl? Todėl kad GoPro yra vienvaldis rinkos lyderis ir siūlo geriausią produktą už gerą kainą.

Šios kameros turi apsaugą nuo vandens ir yra ilgaamžės, taip pat kamera turi apsaugą nuo dulkių. Įsivaizduokit, su šia kamera galima panirti net iki 60 metrų gylio! Tokiame gylije jus vis dar galėsite fotografuoti ir filmuoti, nuostabu? Tikrai taip, vien dėl šios korpuso kokybės ši kamera yra žymiai geresnė nei jos artimiausieji konkurentai.

Pačiai kamerai yra pagaminta labai daug priedų, gopro nuoma specialistai teigia, kad jeigu planuojate atsinaujinti kamerą iš GoPro Hero 4 į GoPro Hero 6, tai jums nereikės išmesti savo senųjų priedų, nes juos lengvai pritaikysite prie naujos multifunkcinės kameros. Būtent dėl to kitų gamintojų kameros nėra tokios patogios, nes kiekvienas gamintojas gamina šiek tiek skirtingos formos kameras, o likusieji bando kopijuoti GoPro dizainą ar jos priedus. Kitaip sakant, lyderius kopijuoja, o likusieji seka iš paskos.

O jeigu jau kalbame apie naujausią SONY produktą, tai bus GoPro Hero 6. Gopro nuoma specialistai pateikia šiek tiek techninės informacijos:

Vienas pagrindinių šios kameros varikliukų yra jos „GP1″ procesorius. Šis procesorius buvo specialiai suprojektuotas pagal „SONY” užsakymą. Jis leidžia „Hero 6″ užfiksuoti kur kas didesnės skiriamosios gebos ir kadrų derinių per sekundę, pavyzdžiui, GoPro Hero 5 fiksuojamas kadrų kiekis buvo perpus mažesnis.

Jeigu norime dar labiau specifikuotai palyginti Hero 5 ir Hero 6, tai su senesniuoju modeliu buvo galima „pagauti” 30 kadrų per sekundę - 1080p/120fps (kadrai per sekunde) Su naujuoju modeliu per sekundę padaroma net 60 kadrų! Tai yra neįtikėtinas technologinis šuolis tik per vienerius metus - 1080p/240fps. Manau, kad po šių skaičių tikrai aiškiau, kodėl pagal SONY užsakymą buvo pagamintas šis specialus „GP1″ procesorius.

Bet šis naujasis procesorius nebuvo sukurtas vien dėl to, kad tik vaizdo kokybė būtų geresnė. Šio procesoriaus dėka, elektroninis vaizdo stabilizavimas pasidarė žymiai efektyvesnis. Gopronuoma.eu klientai minėjo, kad tai leidžia sutaupyti ir pinigų, nes nereikia pirkti ar išsnuomoti papildomo mechaninio vaizdo stabilizatoriaus „Karma Grip” . Todėl Gopro ir yra tokia populiari pasaulyje, naudojama ne tik mėgėjiškame laisvalaikyje, bet ir profesionaliame sporte.

Na ir paskutinis, bet ne ką mažiau svarbus klausimas. Ar GoPro Hero 6 yra brangu? Realiai kameros kaina yra 10-20 % aukštesnė nei artimiausi jos konkurentai, bet jeigu norisi geriausios kokybės, rekomenduojame negailėti, nes juk skūpas moka du kartus. Arba kamerą ir priedus nuomotis iš www.gopronuoma.eu ir nesirūpinti dėl visko.

Rodyk draugams