į navigaciją

Kaip suplanuoti nebrangia slidinėjimo kelionę Italijoje 2016-10-11

Parašė edqaras Kategorija: raciju nuoma, slidinėjimas, slidinėjimas italijoje.
Žymos: , , , , ,
Komentarai (3)

Primas ir svarbiausias dalykas kurio jums reikia, reikia norinčiųjų važiuoti į tokia kelionę, tokiu norinčiųjų kurie nedvejoja ir neabejoja dėl savo galimybės keliauti, jei renkate žmonių grupę kelionei, tai yra labai svarbu, nes atlikus rezervacijas yra labai nemalonų viska derinti iš naujo pasikeitus žmonių skaičiui.

Antras žingsnis - lėktuvo bilietų paieška, ieškoti siūlyčiau Ryanair, nes wizzair tektu dar papildomai pirkti 10kg bagažą (apie €16 į vieną pusę 10kg), na bet jei ryanair kainos yra ženkliai didesnės tai galima ir wizzair, na viska reikia apskaičiuoti. Sausio mėnesio pabaigoje ir vasario mėnesio pradžioje skrydžių bendrovės bilietus į Milana (Bergamo BGY) siūlo už ypač mažą kainą, tarkim perkant spalio mėnesį bilietai į abi puses kainuoja apie €37 (perkant 2016 metais) su 10kg bagažu į kurį telpa šalmas. Tad bilietai asmeniui apie €40.

Trečias žingsnis - apartamentų nuoma, kadangi ketvirtas žingsnis bus automobilio nuoma apgyvendinimo nebūtina ieškoti prie pat slidinėjimo kurortų keltuvų, galima ieškoti iki 25km spinduliu (kuo atstumas didesnis tuo kaina mažesnė), skaičiuojat iki 25km važiavimo iki keltuvų, nes 25km atstumas kalnuose nebūtinai reiškia, kad reikės važiuoti 25km. Nesiūlyčiau apsistoti daugiau nei už 25km, atstumas atrodo nedidelis, bet dėl serpantinų tenka važiuoti 40min ir ilgiau.. šiuo atveju tarkime galima rinktis Madonna Di Campiglio kurortą 5-ioms naktims 6-ioms dienoms, 4-ioms slidinėjimo dienoms (4 todėl, kad penktą dieną jau pasidaro nuobodu ) pasinaudojus booking.com ar airbnb.com visai patraukli vieta būtų miestelis Male, iki Madonna apie 25km. kainos labai nuosaikios, tad galima surasti vietų po €70 vienam asmeniui už 5-ias naktis 6-ias dienas, rezervuodami apartamentus sekite ar nėra papildomų mokesčių, nes apartamentų savininkai dažnai siūlo patrauklią kainą, bet nurodo, kad už šildymą reikia mokėti atskirai, o šildymo kaina kartais būna panaši į apartamentų nuomos kainą. Norint booking.com ar airbnb.com rasti keltuvus reikia priartinti žemėlapius tam tikru atstumu kol pamatot raudonas punktyrines linijas, jos reiškia keltuvų linijas, o mėlynos, juodos, raudonos ne punktyrinės linijos reiškia slidinėjimo trasas, jos jau yra visuose žemėlapiuose.

keltuvų linijos

keltuvų linijos

Tad apgyvendinimo kaina asmeniui apie €70

Ketvirtas žingsnis - automobilio nuoma, rekomenduoju rentalcars.com, svetainėje yra Lietuvių kalba, tad galima išnagrinėti visas nuomos sąlygas, ką labai labai rekomenduoju, nuomojantis automobilį siūlau rinktis Estate tipo automobilį, kaip Golf ar Mondeo, (būtent tokio automobilio jums neduos, bet bus į jį forma panašus) kad būtų galima slides sukišti į bagažinę, jei neesate aukšti, jei esate aukšto ūgio (nuo 1,8m) siūlyčiau kartu su automobilių išsinuomoti slidžių laikiklį ant stogo, atliekat rezervaciją galima pasirinkti apačioje. Ką dar labai rekomenduoju - nuomokitės auto su nuline franšize (ir sniego grandinėmis, jos privalomos kalnuose),

rentalcars.com

rentalcars.com

kad įvykio atveju nereikėtu mokėti už žalą, šiuo atveju rezervuojant automobilį nereikia turėti sąskaitoje €1000 ar €2000 depozito nuomos laikotarpiui ir nereikia mokėti už žalą jei padarot avariją ar kur nors stipriai įbrėžiat, dar pasidomėkit ar ši nulinė franšizė galioja stiklams, veidrodėliams ir padangoms, nes gali negalioti, jei atsiimant automobili jums siūlys papildomą draudimą veidrodėliams, stiklams ir t.t.. imkit viską imkit. Kaip aš supratau, Italijoje, jei neperki tokio draudimo, kas yra labai patrauklu nes nuomos kaina du kartus mažesnė, tai grąžinant automobilį jie prisikabina prie įbrėžimų kurie visais atvejais jau buvo iki pasiimant automobilį ir nuskaičiuoja dali ar visą depozitą (užstatą) nuo jūsų sąskaitos, tarkime €1000 už įbrėžimą ant durelių ir jūs tikrai nieko dėl to nepadarysit.. tokias istorijas girdžiu nuolat, be to prieš pasiimant automobili pažiūrėkit ar sutartyje yra pažymėti visi įbrėžimai ir budinčio darbuotojo aikštelėje paprašykit, kad nepažymėtus įbrėžimus jis pažymėtu sutartyje. Trumpai kaip pasiimti automobilį - išlipat iš lėktuvo, einat iki nuomos įmones atstovybės oro uoste pvz.: „sicily by car”, pastovite eilėje, paliekat visus duomenis ir užstatą (kortelėje su kuria mokėjot už nuoma įšaldoma €300-€400), jums paaiškina kaip pasiimti automobilį, jis yra už oro uosto aikštelėje, reikia važiuoti su nemokamu autobusu. Ir dar kartą, būtinai paskaitykit visas sąlygas. Šiuo atveju asmeniui nuomos kaina gaunasi apie €50, na ir dar kuras apie €10 asmeniui, priklauso kur važiuojat.

Penktas žingsnis - slidinėjimo inventoriaus nuoma (jei nenorit ar per brangu vežtis savo) rekomenduoju sport2000rent.com/en/skirental, slides, batus ir lazdas galima išsinuomoti už €30-€50 (priklauso kokio gamintojo) 4-iom dienom, be to, pasiimti ir išsimatuoti galima vieną dieną prieš 4-ių dienų laikotarpį, sport2000 yra slidinėjimo inventoriaus nuomotoju partneris, tad nesitikėkit rasti sport2000 įmonės, ieškokite jų partnerių.

Dar keletą patarimų:
Keliaudami naudokit telefonines navigacijas kaip „Sygic” ar „Navigator”, pirmoji turi daugiau pliusų, ar atsisiųskite Google žemėlapius į telefoną, tai nauja Google funkcija, ji vadinasi „Nepris. Naud. Sritys” galite rasti telefone, atsiųstais žemėlapiais galima naudotis neprisijungus prie interneto (kaip ir „Sygic” ir „Navigator”), keliaudami nenaudokite adresų gatvių ar pan. geriau naudokitės GPS koordinatėmis ieškodami vietos į kuria reikia nuvažiuoti, google.maps reikia du kartus pele lėtai spustelėti ant reikiamos vietos ir jums išmeta GPS koordinates kurias galite įrašyti į navigacija,

GPS koordinatės

GPS koordinatės

patikėkit manimi, kaip tai yra patogu ir kiek daug laiko sutaupo, nebereikia klaidžioti ieškant vietos kas nerealiai vargina, o Italai provincijose mažai ką turi bendro su internetu ir Anglų kalba..

Dar rekomenduoju išsinuomoti racijas, racijų nuoma galite rasti dalinuosi.lt, ten jų nuoma pigiausia, na galite ir nusipirkti, bet jei naudosite karta per metus tai nežinau ar verta, racijos yra labai patogus būdas komunikuoti kalnuose, telefonu tai daryti labai nepatogu, reikia nusiimti pirštines, trauktis iš kišenės, surinkti numerį ar atsiliepti, turint raciją jei kažkas nori su tavimi kontaktuoti nieko nereikia daryti tik klausytis, o atsakyti galima vieno mygtuko paspaudimų, tai labai patogu nes slidinėjant rankos būna užimtos.

Na dar galiu rekomenduoti išsinuomoti ar nusipirkt veiksmo kamera, nes neužfiksavus atostogų jos labai greitai pasimiršta, turint video atsiminimą galima ji dar karta peržiūrėti su draugais ir taip pabėgti nuo kasdienybės, veiksmo kameras galima labai nebrangiai išsinuomoti dalinuosi.lt, rekomenduoju rinkos lyderi GoPro hero3, hero4, hero5 ir t.t.. nuoma kainuos apie €20-€30 arba už tokia pat sumą galima nusipirkti ne tokios aukštos kokybes kamerą EKEN H9 ebay.com, aliexpress.com, kamerų skirtumus galima peržiūrėti youtube.com įrašius pvz GoPro hero4 vs EKEN H9.

Na galu gale galime paskaičiuoti kelionės kainą asmeniui tad: bilietai €40 + apgyvendinimas €70 + autonuoma ir kuras €60 = €170
slidžių nuoma €40 + skipass 4 dienom apie €200 = €240
tad viso €240 + €170 = €410

P.S. Gali būti, kad daug detalių neparašiau, tad jei turit klausimų klauskit komentaruose

Rodyk draugams

Makiažo kursai 2016-05-30

Parašė edqaras Kategorija: Makiazo kursai.
Žymos: ,
Komentarai (3)

Jau geri dveji metai makiazo kursai yra labai populiari paslauga, kurią renkasi vis daugiau merginų. Galima teigti, kad Lietuvoje ši paslauga grožio rinkoje jau užima pirmąją vietą ir makiažo kursai bei makiažo pamokos nenusileidžia kitoms paslaugos nei per milimetrą. Kalbiname vienus stipriausių makiažo kursų organizatorius - Makeup 2 go makiažo namus.

- Kiek laiko Jūs esate makiažo kursų bei makiažo paslaugų rinkoje?

- Penkti metai (nuo 2011- ųjų)

- Kas paskatino žengti į šią rinką?
- Ko gero noras padėti merginoms išmokti pasidažyti pačioms, taiopgi suteikti galimybę išmokti

profesionalaus makiažo merginoms bei moterims, kurios nori būti vizažistėmis, tačiau nenori lankyti ilgai trunkančių studijų.

- Ar ilgai trunkančios studijos nėra gerai?

- Makiažo kursai nuo makiažo studijų, trunkančių metus ar aštuonis mėnesius tuo ir skiriasi, kad yra skirti toms, kurios nori žengti makiažo keliu, tačiau pradžioje nori išsibandyti save trumpesniame makiažo kurse, kuriame yra išdėstomi visi reikalingi profesionalaus makiažo žingsniai. Baigus makiažo kursą, kuris trunka 40-50 ak. valandų jau galima užsiimti vizažisto praktika.

- Ir nereikai toliau mokintis?

- Reikia. Makiažo sritis yra tokia, kad nuolatinis tobulėjimas yra būtinas. Ypač pabaigus studijas ar makiažo kursus, ranka turi būti lavinama kasdien kol yra įsisavinamos visos žinios, kol pajaučiamas kiekvienas makiažo šepetėlis, kol įsisavinami visi skirtingi veido bei akių tipai.

makiazo kursai

makiazo kursai

- Per kiek laiko galima išmokti daryti labai gerą makiažą?

- Įvairiai- labai priklauso nuo žmogaus gabumo menui bei vidinio pajautimo. Vieniems užtenka ir mėnesio, kitiems prireikai ir pusės metų kol makiažas yra išmokstamas padaryti nepriekaištingai. Tobulą makiažą gali padaryti tik daug patirties turintys meisytrai, kurie makiažo rinkoje dirba daugiau nei penkeri metai.

- Kiek Jūs jau esate paruošę vizažistų per visus darbo metus makiažo kursų rinkoje?

- Jei skaičiuotumėme visus lankiusius- gautųsi tikrai didelis skaičius, tačiau kiek iš jų apsisprendė ir tvirtai ėjo šiuo keliu toliau - drąsiai galime teigti, kad skaičius viršys vieną šimtą. Vien merginų, kurios atsidarė savo makiažo salonus užsienyje, pasibaigusios šiuos makiažo kursus, yra penkiolika. Lietuvoje atsidarusiųjų savo salonus yra mažiau (viena iš jų yra “Smilga makeup”) , tačiau merginų su kuriomsi bendraujame ir palaikome ryšį bei tikrai žinome, kad jos sėkmingai vykdo vizažistės veiklą yra apie penkiasdešimt. Deja, kontaktas po kursų yra palaikomas ne su visomis, tad tikslaus ksaičiaus pasakyti fiziškai negalime.

- Kaip manote, ar dar ilgai makiažo kursų rinka bus populiari?

- Merginos visada norėjo mokėti pačios pasidažyti , tad šis poreikis- žinoti kaip teisingai pasidaryti makiažą- visada išliks. Del norėjimo tapti vizažiste - čia kitas klausimas.Gali būti, kad tas didelis susidomėjimas kažkieks atslūgs, tačiau nežymiai. Merginoms grožio rinka visada buvo artima, o tų, kurios norėtų mokėti pasidažyti ar padaryti profesionalų makiažą bei iš to užsidirbti visada buvo ir bus.

Rodyk draugams