į navigaciją

Darbo skelbimai - senas būdas įsidarbinti 2014-01-17

Parašė edqaras Kategorija: darbo skelbimai.
Žymos: , ,
Atgalinė nuoroda

darbo skelbimai

darbo skelbimai

Ieškai darbo, tačiau nesišypso sėkmė, ar nežinau nuo ko pradėti? Manau, kad mes padėsime greičiau susirasti jūsų norimą darbą.

Dažnas žmogus, kuris nežino nuo ko pradėti kreipiasi į darbo biržą. Bet tai tikrai nėra pats greičiausias kelias įsidarbinti. Jeigu teko girdėti, greitai darbo ten nerasi, o jeigu tau jį ir pasiūlys, tai greičiausiai jis bus mažai apmokamas ir tikrai ne svajonių darbas. Taip pat darbdaviai mėgsta pasinaudoti valstybės teikiamomis naudomis ir kai baigiasi sutarties laikas su darbo birža (per kurią jus įdarbino) , jus gali atleisti, nes darbo birža jiems kompensuoją didelę dalį mokesčių, kuriuos jiems reikia mokėti valstybei. O dar tie vaikščiojimai ir kalbėjimai su konsultantėmis apie tą patį. Todėl mes rekomenduojame į darbo paiešką žiūrėti šiek tiek kitaip.

Galite bandyti įsidarbinti siuntinėjant gyvenimo aprašymą (CV - curriculum vitae). Bet tai jums kainuos daug laiko ir nervu. Darbo skelbimai internete - tai dar vienas būdas nuolatos stebėti atsirandančius naujus darbo pasiūlymus, taip pat pasiruošti nepriekaištinga CV, nes darbdavys nepatikusius CV tiesiog metą į šoną ir skaito kitus. O jeigu dar tik pradėjai savo darbo karjerą ir nelabai ką turi jame įsirašyti. Taip pat, jeigu jūsų gyvenimo aprašymas sudomins darbdavį, jums reikės eiti į pokalbį ir įrodyti jiems, kuo esate geresnis už kitus kandidatus. Aišku nereikia pasiduoti iš karto, nes su laiku jums gali nusišypsoti laimė ir jūs gausite norimą darbą. Tačiau būsite sudegine tikrai daug laiko, kol rasite sau tinkamą darbą, todėl rekomenduomumėm jums patį patogiausia ir greičiausią variantą.

Įdarbinimo agentūros. Jeigu turite draugų vakarų Europoje, galbūt jau teko girdėti, kad beveik visi dirba per jas. Pas mus, Lietuvoje, šis įdarbinimo variantas tampa vis labiau populiaresnis, ypač, kai įdarbinimo agentūros gyvuoja ne vienerius metus ir sugeba pasiūlyti šimtus darbo vietų. Štai keletas argumentų, kodėl apsimoka rinktis jas. Nereikės vaikščioti į darbo biržą, personalas daug malonesnis negu valstybinėse įstaigose. Įdarbinimo agentūra suinteresuota jums kuo greičiau surasti darbą, čia ne kokia darbo biržos darbuotoja, kuriai jūs ir jūsų norai yra visiškai neįdomus. Niekas jūsų CV ir gyvenimo aprašymo nekritikuos, nes jiems svarbu tai ką jūs galite, o ne kaip save pardavinėjate per pokalbį. Nereikės gaišti savo laiko sėdint prie kompiuterio ir siuntinėjant CV, viską už jus padarys įdarbinimo agentūros darbuotojai. Naktį nesisapnuos darbo skelbimai. Na ir svarbiausias punktas. Bus atsižvelgta į jūsų pageidavimus, kokio darbo jūs norite, nes darbo biržoje tai praktiškai neegzistuoja. Tai kodėl jums tiesiog nepabandyti įsidarbinti per įsidarbinimo agentūra, nes tai būtų pats patogiausias ir greičiausias kelias į geresnį gyvenimą.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai»

dar nėra komentarų. būk pirmasis!