Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2015-01-02

Vasaros stovyklos vaikams

Publikuota: vasaros stovyklos, vasaros stovyklos vaikams

Kokios svarbiausios dėstomos temos yra grožio ir stiliaus stovykloje

Jau ketvirtus metus veikianti grožio ir stiliaus stovykla paauglėms kasmet sulaukia daug teigiamų atsiliepimų iš buvusiųjų stovyklautojų. Mergaitės stovyklos metu sužino ne tik daug labai reikalingos informacijos apie moteriškumą, grožį stilių, bet ir mitybos tematika bei savęs, kaip moters radimo tematika.

Pagrindinės stovyklos temos yra šios:

  • - Stiliaus tendencijos ir pritaikymas kasdienybėje (4 h). Paskaitąs veda Eva Baliul. Stiliaus paskaitų metu stovyklos dalyvės yra supažindinamos su naujausiomis mados tendencijomis. Taipogi, kas yra labai svarbu, jos sužino savo figūros tipą bei jos figūrai tinkančią aprangą. Taipogi vasaros stovyklos vaikams dalyvės sužino pagrindinius aprangos kodus, turi praktinę dalį – remiantis išgirsta informacija, tampa mažosiomis stilistėmis ir, atspėjusios draugės figūros tipą, aprengia ją pagal norimą aprangos kodą bei naujausias mados tendencijas.
  • - Veido oda jauname amžiuje – kas ji, kokia ji ir kaip ją prižiūrėti (2 h). Atvykusi kosmetologė pasakoja vasaros stovyklos dalyvėms apie odos priežiūra jauname amžiuje, padeda nustatyti savo odos tipą bei pataria kaip ją prižiūrėti.
  • - Makiažas jaunam amžiui – pagrindinės dieninio ir vakarinio makiažo taisyklės. (5,5 h.) Makeup2go vizažistės išdėsto merginoms visus taisyklingo makiažo darymosi pagrindus. Paauglės, vasaros stovyklos vaikams metu, išmoksta pasidaryti tiek dieninį, tinkantį mokyklai, makiažą, tiek subtilų vakarinį.
  • - Manikiūras (rankų priežiūra, populiariausi manikiūro būdai) (2h). Manikiūro specialistas, atvykusios vasaros stovyklos vaikams metu, parodo mergaitėms rankų bei nagų priežiūros būtiniausius niuansus, taipogi išmoko įdomių nagų lakavimo būdų. Mergaitė vasaros stovyklos metu ne tik sužinos kaip prižiūrėt rankas, bet gales padaryti gražų manikiūrą draugei arba mamai.
  • - Vidinis grožis, vertybės, bendravimo su tėvais, draugais, vaikinais taisyklės. Moters pareigos. Brendimo svarba. Savęs realizavimas. (4h.) Paskaitą ves vedų išminties lektorius.
  • - Taisyklinga mityba (2h). Paskaitą ves gydytoja dietologė. Paskaitos metu dietologė išaiškins grožio stovyklos dalyvėms kas yra taisyklinga mityba. Papasakos kaip derinti maistą, taipogi parodys, kaip kada ir kiek reikia valgyti, kad mergaitė būtų ir sveika ir išlaikytų sveiką svorį.
  • - Taisyklinga eisena. Paskaitą ves buvęs modelis Aistė Jasaitytė. Paskaitos metu stovykloje esančios paauglės sužinos kaip reikia taisyklingai vaikščioti bei sėdėti. Taip, kaip turi atrodyti tikra dama.
  • - Nuo mergaitės iki moters. Savęs atradimas moteriškume. Tikrieji mados ir žurnalų užkulisiai(2h). Paskaitą veda Aistė Jasaitytė. Temos:

– Lėlyčių Barbių įtaka mergaičių formavimuisi.
- „Photoshop” gudrybės – surask 10 skirtumų. Kaip fotošopas iškreipia mūsų grožio savoką.
– Klastingos valgymo sutrikimų ligos.
– Sveiki mitybos įpročiai.

  • - Savęs radimo, vertybių ir moteriškumo paskaitos temos:

– Į ką reikia atkreipti dėmesį ieškant savęs.
– Savęs radimo pagrindiniai principai.
– Ko aš iš savęs tikiuosi ir kaip man būti ištikimai sau , nekopijuojant svetimų, man netinkančių svajonių.

vasaros stovykla mergaitems

vasaros stovykla mergaitems

Taigi, stovykloje laukia pilnas spektras paskaitų, per savaitę iš mergaitės atvedančių į moters pasaulį.

Patiko (0)


Atgal į: Vasaros stovyklos vaikams